Penis ongelma

Einari1873

Hei, olen 17-vuotias poika ja ongelma on että terskan jänne on ilmeisesti liian lyhyt enkä saa esinahkaa vedettyä terskan yli erektiossa ja hieman huonosti löysänäkin. Lisäksi terska on jänteen kohdilta aika sininen. Mitä pitäisi tehdä?

5

106

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Carota

      Näin joillakin on. Joskus auttaa kärsivällinen venyttely. Terskan väri ei ole huolen aihe, siinä on paljon hiussuonia ja pigmenttiä. Ympärileikkaus on vasta viimeinen ratkaisu eikä sitä kannata teettää kevyin perustein.

    • Näinsevaanonpi

      Jos ongelma ei ratkea, niin käy lääkärillä näyttämässä. Leikkauksia eivät tee turhaan, mutta joskus se on välttämätöntä.

    • hmm en tiedä

      • Mitä sun päähän on kasvanut?


      • No mutta, eihän minun päähäni ole mitään kasvanut. Taidat nähdä ihan omiasi, suosittelen hakeutumaan hoitoon.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      230
      4123
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2603
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2335
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1416
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      112
      1362
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1159
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      76
      1059
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      933
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      916
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      901
    Aihe