Meillä kissaemo löi käpälällä poikastaan, jolloin pentu valitti. Minne teen ilmoituksen, lastenvalvontaan, hätäkeskukseen vai eläinlääkärille.
Minne ilmoitan
4
140
Vastaukset
- hiljaistapitää
Onpa aika pitkää.
- Anonyymi
Perussuomalaisten puoluetoimistoon kuten muutkin tuonkaltaiset huuhaailmoitukset. Siellä Matti Putkonen kyynel silmäkulmassa nyyhkyttäen kauhistelee näitä viherpipertäjien suojeluvaleuutisointia. Musti ja Murri jää ilman ruokaa jos suomessa rajoitetaan nautakarjan pitoa. Niiskutiniiskuti, voi ... voi, kun tuli paha mieli kun kissaemo löi käpälällä pentuansa.
Mikä "vadelma" teitä persuja tässä maailmassa ja sen menossa vaivaa. Kasvakaa aikuisiksi.- Anonyymi
vihhervasemmistolaisille ei uskalla luovuttaa kun suojeilvat jo delfiinitkin kadoksiin suomesta ja sama tavoite muiden eläinten kohdalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
vihhervasemmistolaisille ei uskalla luovuttaa kun suojeilvat jo delfiinitkin kadoksiin suomesta ja sama tavoite muiden eläinten kohdalla.
Milloin delfiinit ovat eläneet luonnonvaraisina Suomessa? :'D Miksi vaatia, että Suomessa onlisi delfiinejä? Sinun pällistelyn iloksesiko niitä pitäisi vangittuina pitää ja kuljetella tankeissa?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad821320- 44938
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että363778- 141738
- 53683
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116656- 51648
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76612
- 56594