Kuulin justiinsa kaverilta:

Kummola olisi palanut ratisat Teiskossa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hehehhehhhehhe! "ratisat"!!

Eikö Kalervolla ole rahaa mennä taksilla? Ja miksi vitussa kukaan menisi Teiskoon?

Äänestä
  • Asuuko joku vielä teiskossa 2019?

    Äänestä

Ikäisten pappojen pidä tähän aikaan olla jo yöpuulla.

Äänestä

Kummolan papalla on ruostetta alushousuissa se on RAUTAKANSLERI tyrävöin.

Äänestä

Kummola ajaa paremmin pikku tuiskeessa ja vähän isommassakin kuin suurin osa autoilijoista selvänä, kylä näin on, kalu vapaaks. Muutenkin tässä pitää vähän peilata miehen saavutuksia, mitä niiden rinnalla meinaa pikku tuiskeessa ajaminen etenkin kun siitä ei ole kellekään haittaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


runoRabe kirjoitti:

Kummola olisi palanut ratisat Teiskossa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu