Perun puheeni naisten saamasta "seksistä"!!

Naisasialooser11

Olen aikaisemmin sanonut, että nuori ja kaunis nainen saa halutessaan surkeaa seksiä vähemmän komeilta miehiltä ja että jokainen mies osaa työntää munan sisään ja nylkyttää minuutin. Tuo viimeisin virke ei pidä paikkaansa, muistin nimittäin että yksi kamunainen ollessaan vielä nuori eli 16v kertoi, että eräs häntä pari vuotta vanhempi finninaama ei ollut osannut edes työntää munaa sisään vaan nylkytti häntä reiteen. Ei siis pidä paikkaansa, että jokainen mies osaisi edes työntää munaa sisään ja nylkyttää sinne.

6

85

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • N.velli

      Se taisit olla sinä itse.

      • näionnäppikset

        Ei se oo päässy kokeilemaan.
        Tosin, jos pääsis, niin noin huonosti se suoriutuis.


    • onneksionvaihtoehtoja

      Siksi dildo voittaakin miehen mennen tullen, kun ne kaikki näemmä noin surkeita sängyssä on.

      • Naisasialooser11

        Totta ja siksipä dildoille onkin niin kovat markkinat ja koko ajan tulee uusia malleja. On toki erittäin harvoja oikeasti komeita ja taitavia miehiä ,mutta niihin on mahdollisuus vain oikeasti kauniilla alle 24v naisilla.


      • Naisasialooser11 kirjoitti:

        Totta ja siksipä dildoille onkin niin kovat markkinat ja koko ajan tulee uusia malleja. On toki erittäin harvoja oikeasti komeita ja taitavia miehiä ,mutta niihin on mahdollisuus vain oikeasti kauniilla alle 24v naisilla.

        Hyväksytkö dildoa käyttävät naiset, vai ovatko hekin "lutkia" koska kiihottuvat dildon aitoa penistä vastaavasta muodosta ja omasta halustaan sellaista ottavat sisäänsä? Eli jos kuvitellaan että on vaikka "neitsyt-neiti", joka ei ole harrastanut yhdenkään miehen kanssa seksiä, mutta on tavallaan menettänyt neitsyytensä sille dildolle, niin että kalvo on kuitenkin jo puhkaistu? Henkinen neitsyys kuitenkin tallessa, vaikkei fyysinen olekaan?


    • Wanhapukki

      18---Kaxneloset flikat tarvitsevat ja haluavat kokeneen setämiehen

      konsultointia voidaxeen antaa sexyvalistusta mopopojille

      Mielellän tyttöjä opastankin Kamasutran salaisuuxiin

      etten ainoana ole vastuussa vauvapulasta

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      176
      1725
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      108
      977
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      89
      849
    4. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      19
      673
    5. 51
      655
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      41
      557
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      164
      513
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      45
      508
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      191
      453
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      26
      439
    Aihe