Swedpankkiin ratsia....

...joko se berneri on ehtinyt saattaa suoritustilaan tuonkin ....heti alkoi ongelmat kun muija astui kuvaan...
5<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Myös Swedbankin pääkonttori Suomeen?

1Äänestä

Mitä ihmeen puupätä te oikein olette ?
Valehtelette ja trollaatte, eikö edes hävetä ?
Veikkaan että teillä on lepakot räjähtäneet...

1Äänestä
  • Etkö lue lehtiä? Siellähän se lukee isolla.Kuplassako te saatanan ääliöt elätte?

    Äänestä

No sehän on melkoinen desantti tuo akka. Että silleen.

1Äänestä

Mutku rahanpesu on niin hyvä bisnes.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oliko-yllätys kirjoitti:

...joko se berneri on ehtinyt saattaa suoritustilaan tuonkin ....heti alkoi ongelmat kun muija astui kuvaan...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu