Omistamme puoliksi omakotitalon, jossa vaimo ottaa vastaan asiakkaita. Virallisesti toiminta on "hieronta ja hyvinvointipalveluita." Kaksi kolmatta osaa asiakkaista haluaa seksipalveluita. Minä en osallistu mihinkään tuossa toiminnassa, enkä hyödy siitä millään tapaa. Voidaanko minua syyttää parittamisesta tuon puolikkaan kiinteistöosuuden vuoksi ?
Vaimoni on seksityöläinen.
17
1226
Vastaukset
- violet00
Periaatteessa mut ei se menisi läpi missään.
- JottaNoin
Onpas sulla mielenkiintoinen huusholli. Vaimo jakaa pillua toisessa päässä taloa ja sinä olet linnoittautunut toiseen päähän.
- Miettii
Älä nyt moiti, kun et tiedä miten hauskaa tuo olisi ? Mulla olis kanssa iso talo meren rannalla ja voisin hyvin ottaa seksityöntekijän tuonne alakertaan.
- Joskelpaa
Miettii kirjoitti:
Älä nyt moiti, kun et tiedä miten hauskaa tuo olisi ? Mulla olis kanssa iso talo meren rannalla ja voisin hyvin ottaa seksityöntekijän tuonne alakertaan.
Mä olen ollut alalla kohta kymmenen vuotta, siis seksityöläinen. Voisin tulla luoksesi asumaan ja ottaa asiakkaita vastaan siellä. Vaimoainesta... no... osaan keittää puuroa ja kahvia ja siivota myös. Sukan kutominen ei oikein onnistu. Laita yhteystietosi, niin vastaan kyllä.
- vierailia
Onko se sun äitisi onnitteluni sulle Fchhyu Keijo.
- Rahtarimyöskin
Jännää muijasi on työssä ja sinä katselet tv futista vai. Pitäskös munkin tulla "hierottavaksi" sun muijalles. Tunnustan mun muijani jos tekis samaa, niska perse kiinni ja ovesta ulos olis pika lähtö sille.
Vaimoni ei ole selsityöläinen mutta melkein yhtä paljon pannaan kimpassa kaverien kanssa häntä.
Seksikäs nainen on kiva jakaa ystävien kesken.Pari pariskuntaa (M M JA M N) kustantaa mun opinnot. Noin kerran viikossa mä olen yökylässä ja niiden vapaassa käytössä. Hyvää vastapainoa kirjojen pänttäämiselle.
- Anonyymi
En ole seksityöläinen silti viimevuoden tulot kuitenkin 51730,14 eur! Nic: bomfuck
- Anonyymi
Tyhjätasku! Tuonverranhan minä nettoan viikossa 😃
- Anonyymi
Tervemenoa oikeuteen kun eukkosi siihen tilanteeseen päätyy niin 5-vuotta linnaa napsahtaa alku tekijöiksi parittamisesta. =))))
- Anonyymi
Tehkää hallinnanjakosopimus, niin kummallakaan ei ole nokankoputtamista toisen tekemisistä
- Anonyymi
Jokainen myy sitä mitä on myytäväksi asti. Kaikilla ei ole.
- Anonyymi
Mistä päin olette? tapaaminen kiinnostais...
- Anonyymi
sponssilla haluasin nussia naista ja mies katselisi?
- Anonyymi
Hallinnonjakosopimus vaimosi kanssa takaa, että et joudu syytteeseen tuon asunnon käytön vuoksi. Kun et muutoinkaan, ainakaan myönnä hyötyväsi tuosta toiminnasta, niin ei siinä sen kummenpaa.
Ketjusta on poistettu 25 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827076Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267043Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455394Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845228Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605173Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405098Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274585Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163457Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003370