Meno on Sellaista, että Kokoomus Kaatuu

PersuSuomalaiset teloo Orpon matupuolueen kokoomuksen. Orpon eukolle ei enää tule kasvua ihmiskaupasta vaalien jälkeen.

Pedo- ja murhapuolue kokoomukselle ei tule enää siimaa yhtään.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Nämä paskat kuten kesKUSTA, Sekoomus, demarit ja smurffit on hävitettävä maasta kokonaan, moisia maan tuhoajia ei maassa tarvita.

Äänestä
  • HÄVITETÄÄN POIS.

    Äänestä PersuSuomalaisia. !

    Äänestä

  • JA NIINHÄN SIINÄ SITTEN KÄVI.

    Kiitos kaikille niille Suomalaisille, jotka osallistuitten KiKyKyykyttäjien kaatotalkoisiin.

    SEURAAVAKSI KAADETAAN SDP.

    Äänestä

  • sinnekatosi kirjoitti:

    JA NIINHÄN SIINÄ SITTEN KÄVI.

    Kiitos kaikille niille Suomalaisille, jotka osallistuitten KiKyKyykyttäjien kaatotalkoisiin.

    SEURAAVAKSI KAADETAAN SDP.

    Kaadetaan SDP?? Silloinhan kikykyykytys jatkuu, kai tiedät että persujen ollessa suurin, sama hallitus jatkaa, persut, kokoomus, kepu, ehkä kristillisillä höystettynä, jotta tulee enemmistöhallitus.
    Toivon todella että kikykyykytys loppuisi, mutta siihen tarvitaan SDP suurimmaksi, muuta tietä ei ole, eikä tule.

    Äänestä

PerusSuomalaiset ovat Suomen pelastuspartio.

Äänestä

Pari prosenttia niin siinä samalla menee kokoomus ja kohta SDP:kin.

SDP:lle tulee pudotus uurnalla.

Äänestä
  • Tuoreessa gallupissa Halla-aho on toiseksi parhaiten onnistunut puoluejohtajan tehtävässään. Jonkinlainen käänne ihmisten mielissä on tapahtunut.
    https://imgur.com/a/cdOjt0o

    Äänestä

Halla-aho monottaa sekoomusta kuin matrixissa muinoin! Pakko tykätä, vaikken persuilija olekkaan.

Äänestä

Kepun puh.johtaja on nuija ja sekoomuksen tosinuija. Tai sitten toisinpäin.

Äänestä

Ennustus kävi toteen.

KOKOOMUS ON KAADETTU.

PEIJAISISTA UUPUU ENÄÄ SDP:n KAATO.

Äänestä

Toivottavasti kokoomuslaisia saadaan valtakunnanoikeuteen piakkoin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MädätyksenLoppu kirjoitti:

PersuSuomalaiset teloo Orpon matupuolueen kokoomuksen. Orpon eukolle ei enää tule kasvua ihmiskaupasta vaalien jälkeen.

Pedo- ja murhapuolue kokoomukselle ei tule enää siimaa yhtään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu