Vieras mies löytyi hevostallilta käsi kyynärpäähän asti ulosteessa - kauheudet valkenivat poliisille pian: ”Tilanne oli vastenmielinen”
Lounais-Suomen poliisi tiedottaa, että nuori mies jäi kiinni Salossa oltuaan seksuaalisessa kanssakäymisessä hevosen kanssa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/aba48382-8239-4b66-81ba-80681b2abfad
Lounais-Suomen poliisi tiedottaa, että nuori mies jäi kiinni Salossa oltuaan seksuaalisessa kanssakäymisessä hevosen kanssa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/aba48382-8239-4b66-81ba-80681b2abfad
Vastaukset 11
Vanhimmat
Se ihmetyttää että jos oli tamman kanssa niin miksi käsi oli paskassa :D ?
Onhan silläkin peräaukko kuten oriilla - ei tamma mikään umpihevonen ole.
Kaveri oli siis pesunkestävä homo olkapäitään myöden tammankin kanssa?
Vihreät kiirehtivät laillistamista. Suvaitsevaisuus.
Tuosta tulikin mieleen, että 1800-luvulla ja mahdollisesti vielä 1900-luvun alussakin miehiltä (tai mitä nämä jurtta- apinat ovatkaan) oli kielletty paimenessa olo ja eläinseksistä rapsahti kuolemantuomio.
Sen jälkeen he siirtyivätkin katolisen kirkon ym. palvelukseen.
100%+ähly!
"Nuori+mies"+eikä+halaistua+sanaakaan+siitä,+että+syyllinen+olisi+ollut+kantasuomalainen!
Vähän joo levotonta sakkia... miksi näitä tänne otetaan?
https://www.iltalehti.fi/pakolaiskriisi/a/2016030921240811
Kuvaa hyvin nykyisen Suomen arvojen rappiota ja suvakkihörhöjen takavuosina aikaan saamaa tilannetta, että "hevosen raiskaus" on nyt vain "luvaton käyttöön otto".
Kaikenlaiset seksuaaliset perversiot on hyväksytty ja tehty muka normaaleiksi. Pervojen hyysääjät pärjäävät nykyään jopa gallupeissa. Toivotaan nyt kuitenkin, että kansa näyttää vaaleissa kaapinpaikan noille yltiö suvakeille!
Kannattaa käyttää hevonen röntgenissä. Ei kovin montaa syytä voi olla miksi joku hupparijäbä tallilla touhuaa. Handu hevosen "repussa" jos ei ihan vajakkivihannes ole kyseessä sitten.
Eikös tämä olekaan aprillipila?
Nuorukainen aprillasi poliisia tai iltalehti lukijoita?