Äärivasemmistoa pitää kuitenkin eniten valvoa

Nämä vasurianarkistit, nii. Ne vasta vaarallisia ovat. Ja luoja varjele jos haluavat vielä ympäristöä suojella.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ympäristönsuojelu on äärimmäisen huono asia, me äärioikeistolaiset vastustetaan sitä hengellämme ja verellämme loppuun asti.

Äänestä

Panta jalkaan äärivasemmistolaisille ja heti poliisi paikalle kun lähestyvät luontoa=poistuvat kivikylästä. Jää paremmat mahikset äärioikeistolle luonnon harrastamiseen, esim. puistoraiskaamisiin. Sehän on mitä parhainta ympäristön-/sielunhoitoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SUPOpuskii kirjoitti:

Nämä vasurianarkistit, nii. Ne vasta vaarallisia ovat. Ja luoja varjele jos haluavat vielä ympäristöä suojella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu