Kuka ei ole vielä itkenyt

Nyt kun sangen moni puoluejohtaja tai puolueensa apumutteri on tirautellut ääni- ja vaali- itkujaan tai kyyneliä ylipäätään, onko tilastoa kuka ei ole vielä tirautellut?

Mielestäni petteri orpolla on ollut tuskankyyneliä, mutta ei aitoa oikeaa itkua?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Petteri itki kun sen vaimoa kiusatiin kun se teki tiliä matuilla.

Äänestä

Tietysti hammaskalustolla on saumaton korrelaatio aitoon nähden. Kukapa haluaisi nähdä?

Äänestä

Älkää olettako nimismiesnimis-toimistolle jonoa kertyvän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sekot-seurannassa kirjoitti:

Nyt kun sangen moni puoluejohtaja tai puolueensa apumutteri on tirautellut ääni- ja vaali- itkujaan tai kyyneliä ylipäätään, onko tilastoa kuka ei ole vielä tirautellut?

Mielestäni petteri orpolla on ollut tuskankyyneliä, mutta ei aitoa oikeaa itkua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu