Islamistit soluttautuvat SDP:hen.

https://www.oikeamedia.com/o1-104603

Vastustakaa tätä kehitystä ja äänestäkää maahanmuuttokriittisiä!

Kaikki kynnelle kykenevät, nyt on kysymyksessä valtiomme kohtalo ja sen suunta tulevaisuudessa. Tuleeko meistä muslimeja mielisteleviä lampaita vai saammeko maamme takaisin?
3<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mahtoiko joku perussuomalainen pelästyä?

Äänestä

Tuskin pelästyi, onhan tuo suunta näkynyt jo pitkään. Siksipä ihmiset ovat jättäneet demarit, niin minäkin.

Äänestä

SDP on jo vuodesta 1918 etsinyt Suomen yhteiskunnan tuhoamiseen soveltuvaan asetta ja nyt sen islamista vihdoin löytänyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fobiini kirjoitti:

https://www.oikeamedia.com/o1-104603

Vastustakaa tätä kehitystä ja äänestäkää maahanmuuttokriittisiä!

Kaikki kynnelle kykenevät, nyt on kysymyksessä valtiomme kohtalo ja sen suunta tulevaisuudessa. Tuleeko meistä muslimeja mielisteleviä lampaita vai saammeko maamme takaisin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu