Nyt jo kokoomuksen ohi
Vielä 2.5 % ja ass d pee on jytkytetty!
Aika huikee sunnuntai tulossa..JYTKY >JYTKYMPI >HALLA-AHOIN
hurraaa! SUOMI
Vielä 2.5 % ja ass d pee on jytkytetty!
Aika huikee sunnuntai tulossa..JYTKY >JYTKYMPI >HALLA-AHOIN
hurraaa! SUOMI
Vastaukset 10
Vanhimmat
Lopeta se jytkyn hiokeminen kun Jussi ei itsekään halua tuota nimitystä käyttää - se oli näet Soinin sutkautteluaikaa..
Se on jykevää jytinää
Muut puolueet aliarvoi persut ja suomen kansalaiset siksi tämä tulos on tulossa muut luuli että koko kansa haluaa ilmastoveroja ja rajattomat rajat näin ei ollutkaan kuten unelmoivat ja nyt eivät kerkeä enään kelkkaansa kääntää.
No nyt Ylelläkin kerrottiin, että illan suuressa TV1:n vaaliväittelyssä onkin aiheena tuo suvakkien pelätty aihe " Maahanmuutto ". saas nähdä millä konstilla nyt PS:n puheenvuorot vesitetään ja päälle puhutaan ? No mehän kestämme sen ja äänestämme pyhänä, sen Turvallisen Suomen Takaisin Suomalaisille ! Että silleen.
virhe+marginaali+oli+jossain+2%+tämän+1300+henkilön+mielipide+kyselyssä.....
Parasta+onkin++että+persut+on+aina+saanut+galubeissa+noin+2%+vähemmän+kun+sitten+itse+tulos+on.
Tarkoitatko++/-+2%+virhemarginaali?
Persut ovat tuplanneet kannatuksensa siitä romahduksestaan lähtien joka heillä oli. Kova saavutus. Tässä se nähdään että oman kansan puolustaminen palkitaan.
Vihervassut on sen verran pölhöjä,että kuvittelevat ihmisten kääntyvän puolelleen kun tarpeeksi tuputtavat.Vassut ne ei usko ettei suomalaista pakoteta mininkään he alkavat pistämään kampoihin tuollaisille fasisteille.
Nyt on sinulta hukkunut jo mitä fasisti edes tarkoittaa. Googlappa vaikka, en jaksa työkseni ottaa teidän pölhöjen valistamista.