Yötäpäivää napsii aina voitot ihans sama onko muilla kaikki laput. Suomessa on valtava korruptio meneillöän ollut jo vuosikymmeniä. Ks ennakkoäänivilpit ja miten tätä ns valtion rahapelifirmaa valvotaan ja arvotaan. Sama instanssi molemmkssa! Veikkausta EI SAA ARVOSTELLA!!!!!
SUOMI ON ROISTOVALTIO KANSALAISILLEEN! KOSKA KANSA NOUAEE BARRIKAADEILLE. TLDENNÄKÖISESTI HALLA AHO OLI KAIKKEIN SUURIN PUOLUE, VAAN ENNAKKKÄÄNILLÄ TEHTIIN VILPPIÄ!! KANSA ON KYLLÄSTYNYT RAHAELIITIN MANIPULOINTIIN!! YELLOW VESTS!!
MIKÄ OLI nOTRE DAMEN TUHOPOLTON TAKANA?,
HeimoManu konenikki
3
114
Vastaukset
- ripnotre
Botit pelaa siellä 24/7. Kattoo mihin tahansa kellonaikaa voittajaluetteloa, niin siellä samat nimet aamusta yöhön.
Notre Dame paloi, koska sitä remonttoivat sellaiset ihmiset, joille kirkko ja kulttuuriperintö eivät merkitse mitään. Samalla tavalla käypi koko Euroopalle. - Oeoeoeor
Joo. Konenikit takoo yötä päivää tulosta valtiolle ja kaikki vilppi on sallittua. Joka arvonta on digitaalijen ja muodollisrna valvojana toimii pöl häll. Joak ei suostunut luopumaan valvontajobistaan, räsäsen ilmeisesti epäillen mahd korruptiota.
Törkeää ihmisten petkuttamista ja suurin osa tosiaan näistä ns pelaajista ovat roboja! Herätkää väki ja laittakaa tutkintapyyntöjä eu komission kautta veikan arvomtoihin! Omathan eivät paljasta mitään kun rahalla suut tukittu!
ÄLKÄÄ PELATKO MITÄÄN VEIKKAUKSEN PELEJÄ. SOPUPELEJÄ VAKIOSSA JA EHKÄ TILITIETOJAKIN MUUNNELLAAN JOS TULEE OSUMA! - Anonyymi
MissiKissa toinen nykyään pyörivä jättipottinikkikone.. Kukaan ei näitä puolueettomasti tutki koska rahat tukkii jaloimmankin pölliisin. Suu tukkoon ja valtiolle hynät.
Älkäävaan pelatko enää mitään valtion pelejä ne pvat kaikki koneohjattuja ja nada chamce voittaa yhtään mitään. Joten levittäkää sanaa eteenpäin kaikkialla varsinkin mummoille,!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 933461
- 1103161
- 562355
- 231951
Olisitpa rakkaimpani
Kaipaan sinua. Ikävä sinun läsnäoloa ja kaikkea sinussa. Päivistä, jolloin nähdään tulee onnellisia päiviä. Sinun seuras61778Mietin että
Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin201745Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon
Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..111690Tajusin vaan...
Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein241546Aaamu on täällä taas!
Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa131411Noin ulkonäkö-jutut ei multa
Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin381404