Jokapäiväinen sadantuhannen askeleen tavoite on taas saavutettu. Kun ottaa tuon verran askelia päivässä, niin elämä pidentyy kymmenellä vuodella. Parasta siinä on, että se elämä pitenee siitä puolestavälistä, eikä lopusta, kuten VitaEpron syöjillä. Kuka tahtoisi elää hoitokodissa pidempään?
Meillä täällä Los Angelesissa ihmiset ovat laiskoja ja hyötyliikunnalle ei anneta sijaa. Tänä keväänä on uusi pukeutumisvillitys vallannut tämän laiskan kansan. Enää ei käytetä istuvia housuja, vaan istuvia haalareita. Kaikki trenditietoiset kulkevat tälläiset haalarit päällänsä:
https://youtu.be/cip3eNm2PU4?t=49
Mitkä ovat kovimmat artistien live- vedot. Itse sanoisin ManU- Leicester syyskuussa -17 kakkonen tilanteessa 2-0 kertoimella 253. Joe Cockerin WLHfMF: https://www.youtube.com/watch?v=oL1JyDTq3Qc ja M.A. Nummisen RAC Porissa -72; https://www.youtube.com/watch?v=rId5TYS3LHY. Unohtamatta tietenkään Teppana Jäniksen keikkaa Helsingin Laulujuhlilla vuonnna 1900.
Keskusteluhalvaus tosikoille ja veitikoille.
3
83
Vastaukset
- Anonyymi
Kylä se ontuo Jussi Halla-ahon JYTKY 2. joka halvaannutti suomen.Huuhaankin. Maissilastuja olen syöny vaaleista lähtien ja ananasviinaa juonnu.
Itse olen kanssa muutaman kerran vaaleista halvaantunut, ensimmäisen kerran Abban Agnethasta. En ole kyllä mikään kreivi Lindgren, enkä yritä panna ketään halvalla. Kreivin tyyli oli vihjailevä, kuten tästä "Kaksi kanaa"- biisistä ilmenee:
https://youtu.be/R2bororEPFo?t=15
Ananas on kaikilla muilla kielillä ananas, paitsi englanniksi; pineapple on mäntyomena eli totaalinen väärinkäsitys, koska hedelmä syntyy puskassa.- Anonyymi
roskapostirobotti1 kirjoitti:
Itse olen kanssa muutaman kerran vaaleista halvaantunut, ensimmäisen kerran Abban Agnethasta. En ole kyllä mikään kreivi Lindgren, enkä yritä panna ketään halvalla. Kreivin tyyli oli vihjailevä, kuten tästä "Kaksi kanaa"- biisistä ilmenee:
https://youtu.be/R2bororEPFo?t=15
Ananas on kaikilla muilla kielillä ananas, paitsi englanniksi; pineapple on mäntyomena eli totaalinen väärinkäsitys, koska hedelmä syntyy puskassa.Perskuta. Hieno doqumentti. Nimittäin. harvakseltaan oovat net jokka kreivi Linqrenin laulua ovat kuullee. Postirobolle tästä kehumaininnat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986148KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495617Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei522649Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521042066Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071778- 1241717
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191613Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801267- 731187
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään33998
