Miksi fanitan Aaro Vaalannetta?

Anonyymi

Outo homma. Aaro Vaalanne on psykopaatti-narsisti. Olen joskus matkinut Aaroa , jos kaupungilla joku haastaa riitaa niin olen matkinut Aaroa sanomalla "Timo Timo Timo, mikä tässä on oikein nyt ongelma" ja Aaromainen huokaus perään ja silmien ele on minulla tiukka, ivallinen ja ns tilanteen herra. Mulla on myös nahkatakki usein ylläni(kuten Aarolla). Ihmisenä olen muuten ihan ookoo ja ei ole ollut esim mitään väkivaltaisuuksia milloinkaan. Tommonen Aaro Vaalanne-fanitus on vain koko ajan yllä.

14

316

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin ja lisään sen "po po po po-kommentin" jota Aaro käyttää usein. "Po po po po rauhoitu nyt, mikä tässä on oikein ongelma" ja Aaromainen huokaus, tiukka, ivallinen ja tilanteen herramainen narsistinen silmien ele/katse .

    • Anonyymi

      semi seksikästä sanoisin

    • Ei kai tuossa mitään pahaa liene, kunhan et ala ketään perunakellareihin sulkemaan ja korjaamoansoja virittelemään.

      Mutta mitenkäs se Aaron suuri suunnitelma, onko se nyt jäissä? Ei ole Paula-haamua pitkiin aikoihin näkynyt.

    • Anonyymi

      Ihan mahtavaa :D
      Kiitos nauruista.

      Aaro on kyllä mahtava hahmo, saisi vähän jotain kehitystä tulla vaan, kun nyt on junnattu jo pitkään paikallaan. Ja tosiaan se Paula-haamu kuvio voisi vähän tiivistyä.

      Eikös Aaro halunnut olla lähellä Paulan sydäntä - nyt vaan sitä syntymätöntä muksua ja Eevaa koko ajan höösätty.

      Nimim. Järkeä saliksiin

      • Anonyymi

        Nami, nami eli aikas seksikästä sanoisin minä.


    • Anonyymi

      Ei tossa mitään outoa ole. Ihan normaalia fanitusta. Minä taas olen matkinut Ullaa pukeutumalla mummeliksi ja syömällä risiiniöljyllä terästettyjä lihapullia. Ahtaassa ratikassa on kiva päästellä kaasuja ja kattoo ihmisten reaktioita. Kyllä meinaan vähän rupeaa haisemaan kun päästelen Ullan hengessä menemään.

    • Anonyymi

      Me lähdetään nyt pikku piknikille!

    • Siis onko se nyt tosiaan niin, että Aaroa ei enää näytetä? Se kaappaus oli vaan tapa millä se läksi pois! WTF!?!?!?

      • Anonyymi

        ai, mitennii?


      • Anonyymi kirjoitti:

        ai, mitennii?

        Niin, no nythän sitä on näytetty, mutta aluks ei meinattu.


      • Anonyymi
        minkkilaukku kirjoitti:

        Niin, no nythän sitä on näytetty, mutta aluks ei meinattu.

        Vaaro Aa-lanne, kyllä sillä lanteet hytkyy silleen kivasti!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ai, mitennii?

        Sitennii.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ai, mitennii?

        Sitennii.


      • Anonyymi

        No nyt mä hokasin. Sitennii.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      271
      4130
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      135
      2365
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      2016
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1501
    5. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      39
      988
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      133
      972
    7. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      959
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      336
      895
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      877
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      810
    Aihe