Miksi fanitan Aaro Vaalannetta?

Anonyymi

Outo homma. Aaro Vaalanne on psykopaatti-narsisti. Olen joskus matkinut Aaroa , jos kaupungilla joku haastaa riitaa niin olen matkinut Aaroa sanomalla "Timo Timo Timo, mikä tässä on oikein nyt ongelma" ja Aaromainen huokaus perään ja silmien ele on minulla tiukka, ivallinen ja ns tilanteen herra. Mulla on myös nahkatakki usein ylläni(kuten Aarolla). Ihmisenä olen muuten ihan ookoo ja ei ole ollut esim mitään väkivaltaisuuksia milloinkaan. Tommonen Aaro Vaalanne-fanitus on vain koko ajan yllä.

14

182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin ja lisään sen "po po po po-kommentin" jota Aaro käyttää usein. "Po po po po rauhoitu nyt, mikä tässä on oikein ongelma" ja Aaromainen huokaus, tiukka, ivallinen ja tilanteen herramainen narsistinen silmien ele/katse .

    • Anonyymi

      semi seksikästä sanoisin

    • Ei kai tuossa mitään pahaa liene, kunhan et ala ketään perunakellareihin sulkemaan ja korjaamoansoja virittelemään.

      Mutta mitenkäs se Aaron suuri suunnitelma, onko se nyt jäissä? Ei ole Paula-haamua pitkiin aikoihin näkynyt.

    • Anonyymi

      Ihan mahtavaa :D
      Kiitos nauruista.

      Aaro on kyllä mahtava hahmo, saisi vähän jotain kehitystä tulla vaan, kun nyt on junnattu jo pitkään paikallaan. Ja tosiaan se Paula-haamu kuvio voisi vähän tiivistyä.

      Eikös Aaro halunnut olla lähellä Paulan sydäntä - nyt vaan sitä syntymätöntä muksua ja Eevaa koko ajan höösätty.

      Nimim. Järkeä saliksiin

      • Anonyymi

        Nami, nami eli aikas seksikästä sanoisin minä.


    • Anonyymi

      Ei tossa mitään outoa ole. Ihan normaalia fanitusta. Minä taas olen matkinut Ullaa pukeutumalla mummeliksi ja syömällä risiiniöljyllä terästettyjä lihapullia. Ahtaassa ratikassa on kiva päästellä kaasuja ja kattoo ihmisten reaktioita. Kyllä meinaan vähän rupeaa haisemaan kun päästelen Ullan hengessä menemään.

    • Anonyymi

      Me lähdetään nyt pikku piknikille!

    • Siis onko se nyt tosiaan niin, että Aaroa ei enää näytetä? Se kaappaus oli vaan tapa millä se läksi pois! WTF!?!?!?

      • Anonyymi

        ai, mitennii?


      • Anonyymi kirjoitti:

        ai, mitennii?

        Niin, no nythän sitä on näytetty, mutta aluks ei meinattu.


      • Anonyymi
        minkkilaukku kirjoitti:

        Niin, no nythän sitä on näytetty, mutta aluks ei meinattu.

        Vaaro Aa-lanne, kyllä sillä lanteet hytkyy silleen kivasti!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ai, mitennii?

        Sitennii.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        ai, mitennii?

        Sitennii.


      • Anonyymi

        No nyt mä hokasin. Sitennii.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      273
      5122
    2. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      53
      4221
    3. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      93
      3609
    4. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      50
      2719
    5. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      20
      1909
    6. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      46
      1863
    7. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      111
      1725
    8. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      98
      1501
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      71
      1095
    10. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      146
      1073
    Aihe