kun eivät saa naisen kosketusta ja läheisyyttä...
Siihen auttaisi Filippiini tai Thaineitokaisen lämmin rutistus....🤗
Itsekkään en ole saanut läheisyyttä tai halannut ketään melkein kymmeneen vuoteen, ja mieli on sen mukainen... :-(
Ei ihmekkään, että yksinäiset ätmit masentuvat
7
68
Vastaukset
- Anonyymi
rumat miehet eivät saa naista voi voi
Se on vaan sillä tavalla, että pitää mennä sinne, missä niitä naisia on ja kokeilla onneaan.
Ennen matkaa kannattaa jalkasieni hoitaa pois. Se nimittäin tarttuu. Ja voi olla monen naiskandinaatin mielestä syy välttää lähempää tuttavuutta.Uskaltaisitko koskea thai naiseen kun et uskalla edes suomi naiseen koskea.
- Anonyymi
Ne eivät sentään juokse karkuun kun mies haluaa halata, päinvastoin, tulevat halaamaan vapaaehtoisesti...🤗
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ne eivät sentään juokse karkuun kun mies haluaa halata, päinvastoin, tulevat halaamaan vapaaehtoisesti...🤗
Et edes uskalla puhua _palstalla_ naiselle. Joku ehdotti sulle tutustumista yhdessä ketjussa, et edes vastannut siihen. Et oikeasti halua ketään halattavaksi, joten lopeta tämä jatkuva samojen asioiden toistaminen, ole hyvä.
Olet samalainen kuin muutkin ätmit täällä, kun oikea tilaisuus sitten naiseen tuleekin niin jänistätte. Ja sitten kuitenkin ruikutatte kun kukaa nainen ei tee aloitteita tai huoli. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ne eivät sentään juokse karkuun kun mies haluaa halata, päinvastoin, tulevat halaamaan vapaaehtoisesti...🤗
Itse asiassa näyttää ettet oikein kykene minkäänlaiseen keskusteluun, paitsi noihin samoihin lauseisiin. En usko että tilanne on sen parempi irl. Kun sinun kanssasi keskusteltiin siitä aasialaisen hakemisesta, et sinnekään kommentoinut kellekään vaan teit heti uuden aloituksen "haluan thaityttöstä". Miksi?
- Anonyymi
Kyllä naiset Suomessakin halaavat, mutta … ei Itä-Suomen tosikkoväestön paikkakunnilla. Viimeisen vuoden aikana olen saanut halauksen useammalta naiselta. Kaikki lounaissuomalaisia.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096746Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M884381L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453699TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133100Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6281698- 661108
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551083- 91079
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?1991074Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j471039