että näinkö sillä väellä tosiaan on oikeus olemassaoloon ja elämään. Loputtomat veriset teurastusiskut, viha muita uskontoja kohtaan, lasten elinten silpomiset, lapsiavioliitot, nuorten muslimimiesten lähes täysin vapaa levittäytyminen sivistyneeseen maailmaan, lukemattomat raiskaukset ja vaikka mitkä jatkuvat rötökset ja kaikki allahin nimeen.
Onko edellisen lausuminen todella rasistinen rikos??, onko totuuden julistaminen todella niin arka aihe, ettei sille anneta täydellisistä faktoista huolimatta oikeutta tulla ilmastuksi.
Tottakai moderoinnilla on työnsä, mutta kai totuus sentään on siinäkin työssä kantava voima, eikä esim. oma mielipide.
Onko edellisen lausuminen todella rasistinen rikos??, onko totuuden julistaminen todella niin arka aihe, ettei sille anneta täydellisistä faktoista huolimatta oikeutta tulla ilmastuksi.
Tottakai moderoinnilla on työnsä, mutta kai totuus sentään on siinäkin työssä kantava voima, eikä esim. oma mielipide.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sitä se on, kun ihminen aivopestään lapsena johonkin. Uskonnot ja ideologiat pitäs olla K-18!
JOS joku valkoinen kansa tai ryhmä toimisi kuin muslimit, niin varmasti heidät leimattaisiin natsirasiteiksi ja vaadittaisiin täyttä boikottia ja pakotteita!
Keistityt toimivat. Ei leimata.
Sipilän lupaama yltäkylläinen elintaso kaikille, ei tarvitse tehdä mitään ja nuoria naisia saa hyväksikäyttää. Kyllähän tähän paratiisiin tulijoita riittää.
Kuuluuko islam muka sivistysvaltioihin?
No ei todellakaan kuulu. Edes ökyrikas Saudit ei ole "sivistynyt". Siellä poljetaan ihmisoikeuksia ja tehdään rahan voimalla julmuuksia. Rahakaan ei siis tuo sivistystä. Ja kun jokin on paha, se vaan on paha. Ei kai sellaista pahuutta tarvitse koko Eurooppaa päästää tuhoamaan. Joskus täytyy pelastaa edes oma maansa ja kansansa, kun EU ei enää toimi.
Ei ole olemassa mitään "maltillista muslimia"! Ihminen on vain muslimi tai ei ollenkaan muslimi! Tutustukaa koraanin!
Toisaalta on tietty hyväkin että jarkuvasti raiskaavat ja räjäyttelevät. Jossain vaiheessa otetaan taas aucwitsit ja birkenaut uusiokäyttöön ja noista jidahisteista aletaan maailmanlaajuisesti pääsemään eroon.
Muslimi mies on niin ihqu. Se näyttää tunteensakin aivan eri tavalla kuin suomalainen juoppo.
Minunkin Mehmettini on onnensa kukkuloilla Sri Lankan vääräuskoisten kuoleman johdosta.
Kun ensimmäiset uutiset tulivat Al-Jazeerasta niin luulin että se sai sydänkohtauksen kun yhtäkkiä alkoi huutamaan allahu akhbar. Sitten sillä muljahti silmät ympäri, suupielestä tuli vaahtoa ja se kouristeli siinä lattialla. Säikähdin aivan jumalattomasti mutta kohta huomasin että sen housujen etumus alkoi tummua. Housuihinsahan se Mehmet tuli.
Kun se siitä tokeni niin antoi pari avokuppia ja sanoi että tuo on vääräuskoisten kohtalo.
Tiesin kokemuksesta mitä tuleman pitää ja ryntäsin vessaan hakemaan Tummeli purkin.
Ei näet peräpukamat enää anna Mehmetin työntyä kakkoseen kuivana vaikka ei sillä mikään iso olekaan.