Näin kertoo entinen muslimi Ruotsista. Ruotsi on menetetty maa 50-vuodessa.
https://www.kansalainen.fi/entinen-muslimi-mona-walter-ruotsalaiset-menettavat-ruotsin-50-vuodessa/
"Teillä on kellot, meillä aika". Islam on kärsivällinen.
https://www.kansalainen.fi/entinen-muslimi-mona-walter-ruotsalaiset-menettavat-ruotsin-50-vuodessa/
"Teillä on kellot, meillä aika". Islam on kärsivällinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Asia on päivänselvä, muslimit valtaavat maa kerrallaan koko Euroopan synnyttämällä. Esimerkiksi suomalaiseen perheeseen syntyy keskimäärin 1-2 lasta, kun taas muslimiperheeseen 6-10 lasta. Muutaman sukupolven kuluttua muslimit ovat Suomessa enemmistönä.
Siksi rajat kiinni ei riitä. Pitää myös karkottaa jo olemassaolevia musuja maasta niin paljon kuin mahdollista. Esim. Somaliassa lomaillaan paljon. Kannatan totaalista maahanmuuton kieltoa ja karkotuksia. Ei-muslimit, sivistyneet työn tai rakkauden perässä tulijat sallittuja.
SKE kannattaa massapalautuksia.
Nyt tarvitaan radikaaleja toimenpiteitä. On estettävä maan islamisaatio, terrori-iskut, joukkoraiskaukset, jne. Se tarkoittaa, että kaikki "jakamattomat" "ihmisarvot" lentävät ikkunasta.
Tietty diskriminoiminen muslimien suhteen on paikallaan. En tajua, miksi heitä täytyisi olla täällä.
Suvakit tulisi palauttaa kanssa! Kuollut suvakki on paras suvakki!