Naiselta huijattiin 150 tonnia

4145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
Aloittaja

Viime päivinä minullekin on soiteltu ulkomailta ja yritetty huijata rahaa. Viimeks tämä aamuna.

Äänestä

Naiset on helposti hiujattavia. Huijasin naiselta 20 tonnia

Äänestä

jos on noin tyhmä, niin antaa mennä.

Äänestä

Näihin pitää suhtautua hyvänmielenuutisina kun kulttuurimarxilaisia huijataan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikysyäsaa-- kirjoitti:

https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/suomalaisnainen-menetti-hollywood-tahdelle-150-000-euroa-huijari-pyysi-rahoja-orpokodin-rakentamiseen-afrikkaan/7380484

Kyllä on naiset tyhmiä. Naisilta pois rahojen käyttöoikeus heti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu