Mihin Turussa kannattaisi mennä ottamaan? Ekaa kertaa harkitsen asiaa ja ikääkin on vasta 32, mutta otsaani on ilmestynyt todella häiritsevä pystyjuonne jota vihaan. Olen katsellut hintoja ja Plastic surgery centerissä hintaa oli melkein 300 kun taas muissa paikoissa oli alle kahdensadan. Kannattaako maksaa enemmän, onko lopputulos luotettavampi vai mistä ero mahtaa johtua?
Botoxia Turussa, kokemuksia?
8
82
Vastaukset
- Anonyymi
Suosittelen Lookia. Edullinen ja saat tarvittavan infon. Olet niin nuori että paras kuunnella asiantuntijaa ettei "lähde lapasesta"
- Anonyymi
Laittaako Lookissa lääkäri/plastiikkakirurgi pistokset?
- Anonyymi
Botoxia saa pistää lääkäri.
Luvanvarainen toimenpide joten kysykää onko Avin luvat kunnossa. - Anonyymi
Kannattaa käydä asiantuntevassa paikassa. Kyllä Turusta löytyy myös Lookille aikoja.
- Anonyymi
Siis kuka lääkäri tekee Lookissa pistoksia?
- Anonyymi
Älä vaan erehdy.Tulet katumaan pasti jos vain Botoxia otat.
- Anonyymi
Olen aloittaja ja muutenkin haluaisin kuulla kokemuksia kyseisestä toimenpiteestä ja tuloksista. En ole varma vielä menenkö, kun kuitenkin pelkään jos jokin menee pieleen ja kulmat sitten roikkuu monta kuukautta tai jotain... Onkohan epäonnistuminen yleistäkin?
- Anonyymi
Kiinnostaa myös. Ystävät ovat ottaneet,kaikki sujunut ongelmitta. Kannattaa ehkä mennä paikan päälle että näkevät "naaman" ja päättää sitten.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3347232Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss714428- 2083185
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa243017- 741962
- 1531846
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2151784Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1661587Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201548- 891448