mahdollisimman pian ja laitettava äärioikeisto, Suomen persut mukaan lukien, syytteeseen valtiopetoksesta ja linnaan häiritsemästä. Tämä on ainoa keino suitsia noita hulluja ja se on tehtävä ennen kuin on myöhäistä, mieluummin heti.
EUsta tehtävä liittovaltio
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onko koskaan tullut tilannetta, että vihervassari olisi alkanut suhtautumaan myötämielisesti natseihin? Niin että hän on alkanut ymmärtää heidän tekojaan ja ehkä hyväksyäkin niitä.
Onko koskaan käynyt näin, vai onko edelleenkin niin että joka vihervassari edelleen vihaa natseja?
Kertokaapa sitten, miksi juutalaisia ja homoja vihaava arabitaustainen muslimi olisi muuttanut mieltään.
Minusta se on täysin mahdotonta, eikä mikään pakon edessä tekopyhä anteeksipyyntö asiaa muuta.
Mutta silti moinen arvoton teatteri, kaksinaamainen valehtelu sallitaan ja jonka vihervassaritkin kirkkain mulkosilmin vaan hyväksyvät, että “kyllä ihminen voi muttua”.
Politiikka saavutti jälleen uuden halveksunnan pohjanoteerauksen, ja mikäs muu puolue sen tekikään kuin demarit.
etkös sinä ole jo tarpeeksi massapostannut tuota viestiäsi, sehän on joka ketjussa. Toisaalta viestisi vaan vahvistaa liittovaltiotarvetta, jotta saadaan kaduilta kaiken maailman hullut kerättyä "talteen".
EUrostoliitto joutaa romukoppaan.
Toivottavasti PerSut, SKE ja Tähtiliike voittavat europarlamenttivaalit!
Noh,Suomen meppijoukkio on varsin pieni, ei sillä EUta lakkauteta, eikä Suomea siitä eroteta.
Näytä tilastot Antifa ja ISIS on ihan muita järjestöjä vaikka niissä onkin valkoisia.
Ikävä kyllä eu romahtaa pian brexitin jälkeen.
Olen odottanut sitä koko ikäni. EU:n esivalta Euroopan hiili- ja teräsyhteisö perustettiin jo ennen syntymääni.
Romahtaako eu "kansalaistensa" kapinaan (kuten keltaliivit) vai uskonsotaan?
Pahalta näyttää jokatapauksessa.
Mistähän aloittaja saa niin paljon tehtyä vankiloita, jotta yli puolimiljoonaa persua mahtuisi niihin ja onko aloittaja miettinyt, millä rahalla heidät siellä elätettäisiin, jos niin paljon vankiloita saataisiin tehtyä?
Vai ajatteliko aloittaja, että esim. koko Helsinki tyhjennetään vankilatarpeisiin; sinnehän yli puolimiljoonaa persua just justa mahtuisi asumaan, kun muut sieltä häädettäisiin ties minne!
EU on Saksan johdolla menossa juurikin äärioikeiston - äärivapaan markkinatalouden suuntaan, jossa köyhät on jätettävä oman onnensa nojaan nälkään kuolemaan ja pakkasiin ulos kaduille!