Siellä teidän Seinäjoen alueella saattaa liikkua sellainen ns. naisten saalistaja, joka etenkin pyörii huoltamoilla ja niiden liepeillä, etsien hyväksikäyttäviä uhreja. Etenkin "huonossa kunnossa", ja alkoholin vaikutuksen alaisena olevia naisihmisiä.
Kyseinen henkilö on ilmeisesti vieläkin ns. vakituisessa parisuhteessa. Mutta uskon, että jonkinasteisessa alisteiseessa ja hyväksikäyttöpitoisessa sellaisessa. -Ainakin varmasti tietättää kaikki kotityöt ja sen sellaiset kyseisellä henkilöllä.
Omien kokemusteni ja tietojeni mukaan ainakin siihen aikaan, kun olin hänen kanssaan tekemisissä, hän surffaili parisuhteen aikana treffi ja deittipalstoilla.
Uskoakseni harrastaa sitä vielä edelleenkin.
Kyseinen P-Savosta alunperin oleva mies myös pelaa hedelmäpelejä huoltamoilla varsin usein. Ja pyörii usein huoltamoiden alueilla. - Ja kuten sanoin pitää erityisen paljon naisten saalistamisesta ja heidän hyväksikäyttämisestä.
Tämä mies esittää mielellään itsestään kuvaa, että on joutunut jonkinlaiseksi uhriksi omassa elämässään.
Todellisuudessa hän on pelkkä narsisti, joka etsii aina uutta saalista, ja uhria; jota voi käyttää hyväkseen.
Näin kävi ainakin täällä P-Savon alueella, jossa hän asui hän asui varsin pitkän aikaa elämästään.
Aika kylmän viileästi hän unohti ihmiset, jotka häntä elämässään auttoivat ja olivat ns. "ystäviä".
- Sekin kertoo hänestä itsestään aika paljon.
Teidän paikkakunnallakin on naistensaalistajia.
Anonyymi
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Yhteiskunta saisi viedä narsistimiehet lopetuspiikille.
- Anonyymi
Entä narsistinaiset? ;)
- Anonyymi
Kiitos infosta
- Anonyymi
karavaanarit o vähä tollasii
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka912531- 671465
Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin
Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww841423EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!
Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje131208- 81943
Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä
Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi19910Ratikka Turkuun
Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta105804Miehet trikoissaan
On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe36800- 54783
- 30716