ainakin viisi kertaa suuremmat kun Sari Essayahin.
Sirpa Pietikäisen päästöt on
18
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Pietikäinen on kokoomusSOSIALISTI.
- Anonyymi
Pietikäisen tuhnu luokitellaan lentokoneiden hiilipäästöihin.
- Anonyymi
Tottahan se. Siinä missä Sarilta ei irtoa edes kuivaa naukuvaa pierua, Sirpalta irtoaa ämpärillinen märkää lietettä.
- Anonyymi
Aktiivi pöksyjä saa apteekista, mutta jos noista ykkösen Eu vaali ehdokas palaverin ehdokkaisat sais joku muu päättää kun Pekkarinen tai Hutassari täällä olis niin raikkaat tuulet et täällä ei liikkus sen jälkeen ku jääkarhut .
- Anonyymi
Suomen metsät kestää hakkuut mutta ei eteläamerikan turhaa vouhotusta?
- Anonyymi
Ainakin viis kertaa suuremmat kun Essayahin, Huhtasaaren ja kuuden Torvadlsin :D
- Anonyymi
Pietikäisen päästöt ylittää kaikki päästörajat.
- Anonyymi
Nilsin pitäis nyt hipsiä pikkuhiljaa studiosta karkuun ennenkun ohjelma loppuu ja Sirpa syö tämän iltapalaksi, rousk rousk.
- Anonyymi
Tarvitseeko 2 vai 3 paikkaa lentokoneessa?
- Anonyymi
Sirpa Pietikäinenhän on hengenvaarallisesti lihava.
- Anonyymi
Tollanen ku pääsee Soinin kans samaan petiin niin voihan helevetti!
- Anonyymi
Kumpi on kumman päällä...alla ?
- Anonyymi
Mitäs Soini tekisi.???
- Anonyymi
Soini myisi persettään ekonomi Pietikäiselle.
- Anonyymi
Niin Soini on hevosmiehiä.
Vermossa tavataan. - Anonyymi
Brysselissä on hyvät sapuskat.
- Anonyymi
Tämä vielä :D
https://www.arvokisat.com/maailman-kuuluisin-tuhnu-pershagenin-pelaajalle-punainen-kortti-pierun-takia/
Ja pitihän sen joukkueen nimikin sattua olemaan tietenkin Pershagen...ja Ruotsalainen joukkue vielä...hah
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648