Kuinka moni EU vihaaja edes tietää mitä tässä videollla sanotaa ?
https://www.youtube.com/watch?v=qQy6VIYqIjI
Voiko sanoa, että kompastuttaako etkö tiedä mitä siinä kerrotaan etkö etkö ?
Miten sitten voit tietää mitä Eurooopan unioni merkitsee, niille jotka ymmärtää mitä
tässä videolla kerrotaan.
Osuko oikein, että 95% eu-vihaajista ei tiedä mitä videolla kerrotaan eikö niin ?
Ollaanko rehellisiä kerrotaan itsestämme, keitä olemme ?
3
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Olen ollut kiinnostunut historiasta ja suomen eu-historia on kuorrutettu tarina alusta alkaen.
Silmiinpistävää oli ne turvallisuuspuheet ja talouspuheet liittymisen kynnyksellä,nyt tietysti puheet ja tarinat vaihtuu.
Luvut tosin ei valehtele,
Suomen velkakello pyörii kovempaa ja velka kasvanut ja sisäinen turvallisuus heikentynyt.
Isä jonka tyttö raiskattiin suomalaisessa pienessä kaupungissa muutetettuaa toisen kaupunkiin oli kokea toisen tytön raiskauksen toisessa kaupungissa ,mutta naapurin pappa sai pelastettua.
Suomen eu intoilija politikkojen pitäisi ottaa huomioon maahanmuuttoa vääristelleen että on hirveää ja luokkaavaa näitä isiä ja äitejä kohtaan joiden lapset ovat joutuneet uhreiksi näiden islamin pedofiilien kynsiin se puhe ja tiedotus mitä esim oulun tapauksista kerrottiin.
Vaaliteltoiltakin nämä isät ja äidin lähtivät kyyneleet silmissä ,kun politiikot suoraan puolustelivat ja valehtelivat raiskaustilastoista.
Totuus että jokaisen vastaanottokeskuksen paikkakunnalla on raiskauksia sattunut ,vaikka niin on salailtu viimeiseen asti.
Surullista ,jos jotain puolustaa esim. Eu ta ei voi olla rehellinen ja sanoa että eu n aikana Suomeen on tullut pahaakin.
Rikollisuus,huumeet,raiskaukset,terrori ,yhteiskunnan jakautuminen jne
Näiden rajun lisääntymisen taustalla on eu .
Maahanmuutto islam maista on historian valossa euroopassa osoittautunut kalliiksi ja yhteiskuntaan surua tuovana eikä siis rikkautena ,vaikka kaikki muslimit eivät toimi ,varsinkaan naiset siinä kulttuurissa vahingollisesti olemassa olevalle maalle. - Anonyymi
Taas kuuluisa Eu mielinen liikkeellä,tälläkertaa hän on oppinut jopa linkittämään videoita Eu mieliset oppivat sittenkin linkittämään luulin heitä apinoiksi
- Anonyymi
Kerro mitä videolla sanotaan ... Edes pari kohtaa ?
Et osaa ethän ja vihaat omaa tyhmyyttäsi ja muiden pitäisi olla sinun tasolla vai ?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell322088Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.461705Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1111465Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1041216Ootko A-nainen vielä vihainen?
Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja1041014Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.76958- 59845
Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,31782Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗52779Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd100717