Onko kellään kokemuksia pistoshoidoista tuolla? Ja onko "noloa" harkitaa botoxia 30-vuotiaana? Jotenkin hävettää olla näin pinnallinen, mutta naamassa on pari todella ärsyttävää juonnetta jotka häiritsee joka päivä.
Estetiikka Mansurow Turussa???
Anonyymi
22113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Mansurow on hyvä.
Botoxin ottaminen kannattaakin aloittaa tuossa iässä jos ryppyjä kaihtaa. Helpompi ne on ehkäistä kokonaan kuin alkaa tapella hirveän ryppykasan kanssa sitten viisikymppisenä.
Ei ole pinnallisempaa kuin naamarasvojen ostelu. Botox sentään toimii toisin kuin satojen eurojen ryppyvoiteet. Fiksua käyttää sitä mikä toimii.
Mitäköhän ne huhut sitten on? Mistään ei tunnu saavan kunnollista tietoa mihin kannattaisi mennä. Ilmeisesti pitää vaan mennä summan mutikassa piikin alle ja vaan toivoa, että tulos on hyvä.