Sarjamurhaajatkin alkavat uransa usein pieniä eläimiä tappamalla!
Näkkileipäjärven uraputki katkesi!
Anonyymi
11<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Tuskinpa katkeaa. Eräskin kissantapon ja sen päälle runkkauksen videoinut henkilö sai palkinnoksi teostaan professuurin viran.
Mahtoikohan kikkel myös veikottaa katin turkille?
Rinne-Näkkis-RauhanTae, siinäpä kunnon arvopohja...
Juuri näin, kyllä roistot toisten toistojen seuran löytää.
Rattijuoppona on kiva elvistellä kun ei saa mitään sanktioita suomessa...saatanan paskaaivot.
Sen huomaa varsinkin persuista. Suomen rikollisin puolue.
Linnaan tuommonen perkele
Kikkeli Näkkileipäjärvi SDP saamelaisten kuningas.
Kun kastunut kissa nostetaan pöydäle ja se laitetaan mikroaaltouuniin niin minkä näköinen kissasta tulee valotuksen siis grillauksen jälkeen?
tämän kysymyksen esitti Tero 9 vuota
Kissasi poksahtaaa tuusan nuuskaksi jos grillaat sitä mikrossa erityisesti silloin kun kissalla on katumusvaihe meneillään siitä kun kissa on kuseksinut ja paskonut sisätiloissa eikä ole ottanut kielloista opiksi katumuksen edessä kissa kokee rangaistuksen oikeutetuksi
https://keskustelu.suomi24.fi/t/13476793/mun-kissa-kuoli-ku-laitoin-sen-kuivumaan-(
Täysi psykopaatti, taitaa kaikki politiikot olla, kuka kehtaa vielä itseään näytellä. Hyvä asia että on julkisesti kerrottu nyt joka puolella, voi tulla tekojen maksun aika tummoiselle täys mulkulle, toivottavasti maksaa tekosistaan muutenkin kuin teko höpötys anteeksipyynnöillä.