Oikeusministeriön "asiantuntijat" vastaavat sinulle.
Tällainen kysely siis oli Suomi 24:ssä ja tänään meille vastattiin.
Minulta tosin poistettiin kymmenkunta kysymystä. Emme saaneet tietää keitä nämä virkamies- "asiantuntijat" olivat.
Vastaukset olivat kuitenkin täyttä liirum- laarumia joita minäkin olisin osannut kirjoittaa vastakkaisista näkemyksistäni huolimatta.
Täysi fiasko koko sirkus.
Luulitteko että vihapuhe- termi on kotimaista keksintöä? Olitte silloin väärässä.
Termi on globalistisen maailman eliitin meille lobbaama jota kotimaiset rakkikoiransa meille toitottavat. Tässä siitä analyysiä joten minun ei tarvitse enempää näppäimistöä paukutella tästä aiheesta:
https://www.youtube.com/watch?v=sDriKQ7Ld7w
Kysy mitä vain vihapuheesta niin
5
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Olikohan siellä Fazerin ruiskukan sinisen poliittisen suklaan vihapuhebotti vastaamassa?
Kysyitkö saako kokoomuksen vihapuhepolpon Suomessa edelleen syrjien ja leimaten sosiaalirasistisesti vihapuhua työttömiä vastaan? Sitä parempaa vihapuhettako porvarisuomessa? - Anonyymi
Globalistisen maailmaneliitin kotimaisilla rakkikoirilla on on paljon rapsuttelijoita.
- Anonyymi
Juu ja tavallinen kansa näitä rakkikoiria ruokkii ja varmistaa heidän ylellisen elämänsä.
- Anonyymi
Onko expuheenjohtaja Marco de Wit kaikki hyvin?
- Anonyymi
Hyvinhän tuo jakselee ja virtaa riittää:
https://www.youtube.com/watch?v=7Kzr71ZV5Ng
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1492033Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3051737- 931567
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001210Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois781203- 671150
- 251071
- 481007
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73966- 45947
