Miksi yle ei lähettänyt voitto-ottelua netissä!

Repeskö perse taas kaiken probagandamössön ja lahjonnan takia?
650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei edes koosteita yle laittanut areenaan tai tekstisivuille,oli varmaan tärkeenpääkin tekemistä,eli huu haata!

Äänestä

Ai mutta eihän yle ole kiinnostunut suomen ja suomalaisten asiasta.

Äänestä
  • Olikohan EU lähettänyt nootin ylelle ettei saa levittää kansallismielistä ohjelmaa eli icehokea

    Äänestä

Oy YLEinen mamutusradio tiedottaa:

Juu ei o varaa enää ostaa lätkän Mm-kisaoikeuksia, kun kaikki rahat menee siihen et mainostoimistot tekis joka päivä uutta mamu-propagandaa ohjelmistoon!

Sori. Or not-sorry.

Äänestä

iki työttömät kelapummit heti esittelemässä kaljamahaansa kun joku huitoo kepeillä kumipyörylää.
äiti laittaa läskisoosia niin jaksatte kuorsata puoleen päivään.

Äänestä

siksi koska tuollainen maailmanmestaruus nostaa suomalaisten kansallistuntoa ja sellainen vihapuhe ja kiihottaminen kansanryhmää vastaan ei kyllä passaa

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Repeskö perse taas kaiken probagandamössön ja lahjonnan takia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu