Apua painan 50 kg oon läski

Anonyymi

Eli apua oon 14v 160cm pitkä ja painan 50kg tiiän et oon läski ei tarvi tulla tänne sitä hokee haluisin vaa lisää apuu laihtumisee oon nyt sellasel dietillä ollu jo 2 viikkoo et päiväs max 500kcal ja joka päivä 2km lenkki ja paljon vettä väh 3l ja jos tulee nälkä syön kurkkuu tai juon vettä ja päivittäin 50 kyykkyy, punnerrus ja vatsalihast tuloksii on tullo jo -5kg mut tarvii ssada viel väh 10kg pois lääkärit sanoo et pitäis syyä enemmän mut en haluu olla enää näin läski auttakaa

5

105

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onko tämä provo? Ei 160 cm/ 50kg ole mikään läski. Normaali. Alkaa naiselliset muodot tulla (mikäli olet tyttö, kuten oletan) ja paino sen mukaan muuttuu. Syökää kunnolla usein ja annoskoot huomioiden, limskat, energiajuomat, sipsit ja karkit pois päivittäisestä käytöstä.
      Ruoka tavallista kotiruokaa, ei pizzaa ja hampurilaisia kuin silloin tällöin.
      Ja se peilin edessä seisomisen ja painon vahtaamisen voi unohtaa. Liikkuu sopivasti ja nukkuu hyvin...keskittyy muihin mukavampiin asioihin kuin itsensä tarkkailuun tai ruoan mittailuun jatkuvasti. Maalaisjärki mukaan, niin kyllä paino pysyy normaalina.

      • Anonyymi

        On onneksi provo. Toisessa ketjussa ilmoitti samana päivänä olevansa 43-kiloinen.


    • Ite kuules painan melkee 50kg ja oon vhä yli 140cm

    • Anonyymi

      Täysin sopivaa humpuukia SUOMI24 kaatopaikalle. Ylläpito mielissään kun ei tule asiallisia kirjoituksia.

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei sua enään tunnista

      Kun olet vanhentunut ja lihonut.
      Ikävä
      172
      6832
    2. Huomenet naiselle

      Harmittaa ettei ehkä nähdä enää koskaan. Näillä mennään sitten.
      Ikävä
      59
      4582
    3. Etsin vastaantulevista sua

      Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s
      Ikävä
      35
      3883
    4. Mikä kaivatussasi kolahti?

      Mikä oli erityistä?
      Ikävä
      67
      3145
    5. Kaikesta muusta

      Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko
      Ikävä
      16
      1925
    6. Tekis mieli lähestyä sua

      Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗
      Ikävä
      27
      1656
    7. Hyvää yötä.

      Miten äkäpussi kesytetään? 😉 pus
      Ikävä
      17
      1640
    8. Ajatteletko koskaan

      Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹
      Ikävä
      40
      1553
    9. Kyllä hävettää!

      Olla taivalkoskelta jos vuoden taivalkoskelainen on tuommoinen tumpelo.
      Taivalkoski
      34
      1429
    10. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      143
      1197
    Aihe