Oikein tehty!

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Sankarina mediassa hehkutettu Braydon kertoi ABC11-kanavalle epäröineensä ennen Hallin lyömistä, mutta hän ei ollut omien sanojensa mukaan peloissaan."

Suomessa tuo valkoinen poika olisi otettu huostaan ja vanhemmat saaneet syytteen.

Äänestä
  • Kyllä, kyllä ja demlaoikeus tuominnut pojan korvauksiin väkivallan käytöstä mustaa miestä kohtaan.

    Äänestä

Vääränlainen sai lättyynsä.

Äänestä

suomessa noille murtopojille löytyy tytyt rinnalle ja naamakirjassa sisäsiittoinen sisäpiiri onnittelee, ruma laiha nainen huutaisi autosta että nyt tuli syyte törkeästä pahoinpitelystä vaikka itsekin teki toisen murron

äärimmäistä pahuutta ja sukurutsaa on paljon, toivottavasti nuo tekisi itsemurhia tai jotkut karman lakimiehet teloittaisi vaan.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Rosvo sai mitä ansaitsikin.
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006145953.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu