Että miksi juutalaiset on ainoa ihmisryhmä, jonka sallitaan olla sekoittumatta kaikkeen muuhun paskaan?
Tarkoitan tällä EU:n masinoimaa pakkosekoittamista.
Tarkoitan tällä EU:n masinoimaa pakkosekoittamista.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Etsikää tietoa nimellä Kalergi-suunnitelma, niin ehkä silmät aukeavat.
Juuri tästä asiasta on pohjimmiltaan kyse esim. persunuorten tukien lakkauttamisessa ja sen perusteluissa.
Suomalaisten pitäisi oikeasti älykkäänä kansakuntana ryhtyä vakavasti taisteluun tuota mädätystä vastaan. Otetaan vain mallia Japanista ja Sveitsistä.
Otetaan vain oppia Japanista.
https://yle.fi/uutiset/3-8784298
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000000146305.html
https://areena.yle.fi/1-4069106
Lapsipornoa ja itsemurhia. Otetaan oppia.
Jokunen päivä sitten kävi mielessä hyppiä tk:n takana hiki pintaan, mennä päivystykseen ja esittää sydäriä, odottaa päivystävää lääkäriä ja tehdä hänestä potilas
Tuo loppu jäi vähän hämäräksi?
Persunuoret ovat täysin oikeassa, ja heiltä on evätty heille kuuluvat tuet täysin mielivaltaisesti ! SE ON PÄIVÄNSELVÄÄ !
Mutta hullujen POPULISTIEN RASISMISTA HUOLIMATTA PS tulee nousemaan jatkuvasti , sillä kansa tajuaa PS nuorten olevan oikealla asialla !!!!