Lotta Näkyvästä tulee "miss rotta näkymätön"?

Anonyymi

Tällainen oli Lotta ja Kristian Näkyvän kahdeksan vuoden suhde – unelmahäitä seurasivat vaikeat ajat: ”En nyt sano, että olin katkera...”
Ps.
Missillä on kamala ja suulas anoppi ex-pankinjohtaja ja umpelo appiukko mr. Näkyvä.

https://www.is.fi/viihde/art-2000006153596.html
Ei ihme jos suhde on loppu miehen äiti on varmaan kaiken takana?
Lotta ja Kristian Näkyvä ehtivät pitää yhtä kahdeksan vuoden ajan. Parin häitä juhlittiin Vanajanlinnassa kolme vuotta sitten.
Vuoden 2013 Miss Suomi Lotta Näkyvä, 30, on eronnut puolisostaan, jääkiekkoilija Kristian Näkyvästä, 28. Lotta kertoi asiasta sosiaalisen median välityksellä tiistaina.

–Rakastan tätä ihmistä mun koko sydämestäni. Kahdeksan vuotta sain kunnian olla ”hänen oma” mutta se 6,5 vuotta jotka elettiin etäsuhteessa ”rakkauden voimalla” vei lopulta mehut henkisesti ja fyysisesti, Lotta kirjoittaa Instagramissa julkaisemassaan koskettavassa päivityksessä.
Lue lisää: Lotta ja Kristian Näkyvä: Avioero!

4

309

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olisiko David McCallum vielä vapaana...Näkymätön mies..

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Komiat häät ei sitten riittänytkään. Kohta tanssitaan taas häitä kun uusi sulho löytyy.
      Monestiko vielä ehtiikään tuolla tahdilla.

    • Anonyymi

      Tämäluonti naisten märän wcpaperin jälistäjä tuhopoltto lääkärin hullut

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä elukkaa kaivattusi

      muistuttaa? Vastaan ite myöhemmin. Miehelt.
      Ikävä
      85
      4618
    2. Haleja ja pusuja

      Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺
      Ikävä
      88
      4454
    3. Onko mukava nähdä minua töissä?

      Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭
      Työpaikkaromanssit
      43
      3799
    4. Oi mun haniseni

      Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli
      Ikävä
      17
      3742
    5. Hei rakas sinä

      Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle
      Tunteet
      40
      3007
    6. Kyllä mulla on sua ikävä

      Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm
      Ikävä
      10
      2874
    7. En kirjoita sulle tänne

      Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä
      Ikävä
      21
      2731
    8. IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.

      IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm
      Maailman menoa
      39
      2213
    9. Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi

      Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta
      Ikävä
      158
      1778
    10. Savon murteella viäntäminen asiakaspalvelussa?

      Olin äsken tekemisissä puhelimitse rahoitusalan firman asiakasneuvonnassa. Tyyppi väänsi leveää savoa oikein perusteelli
      Maailman menoa
      122
      1356
    Aihe