Olen se pyylevä, raggariviiksinen, hieman yli 6-kynppinen mies, joka on sivellyt itsensä omalla paskallaan!
Toivottavasti myös Max ja Max, sekä HomoBlondiMajurikin pääsevät mukaan bakkanaaleihin. Puristellaan pakaroita, boijjaat yhdessä!
Osallistun pridemarssiin!
7
100
Vastaukset
- Anonyymi
Muista ottaa Anntti Rinnettä...k..kädestä kiinni ja halata paskanhajuinen halaus.
Kannattaa poistua kuplastaan. Minä en lähde enää mihinkään muualle kuin ränsistyneeseen mökkiin häkämyrkytykseen, mutta muut menkää.
- Anonyymi
Pride- kulkueessa tapaavat Suomen kansan edistykselliset voimat toisiansa.
Tule sinäkin parantamaan sukupuolioloja Suomessa. Antti Rinnekin on mukana tuuraamassa Haavistoa. Yhdessä saamme sukupuoliolot kodikkaiksi koko maassa. - Anonyymi
No saitko?
- Anonyymi
Löytykö sulholta se G-piste?
- Anonyymi
Jos tarkkoja ollaan niin sulhosta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431091No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951070Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14690
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30681Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .18610
