Mahtaako Hangon regatassa olla paljoa muuta

Kuin sotkijoita, jotka roskaavat puistoja ja kauniita rantoja? Onneksi on luvattu sateista säätä joka mahd. rajoittaa asiaa.
184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei taida olla kuin sotkijoita ja väärin pysäköijiä. Ehkä joku kurkkii ikkunoistakin sisälle? Jos ei ihminen niin koira vähintään. Valitetaan mahdollisimman paljon ja kaikesta niin asiat muuttuu????

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuin sotkijoita, jotka roskaavat puistoja ja kauniita rantoja? Onneksi on luvattu sateista säätä joka mahd. rajoittaa asiaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu