https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/671fb89b-f9d6-40da-98cd-b3cfbbbe07a8
Tönäisi turvallaan.
Otsikko antaa ymmärtää vähän rajumpaa.
Tönäisi turvallaan.
Otsikko antaa ymmärtää vähän rajumpaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Edesmenneen Ansa Ikosen jälkeläisetkin roskamedian mukaan "järkyttyivät" seurakunnan kiinnitettyä Ikosen hautaan ilmoituksen hautapaikan varauksen päättymisestä, vaikka aikaa oli jo lisätty.
Ehkä eivät kuitenkaan järkyttyneet. ; )
Seuraava shokkiuutinen on "nyt puhuu hautakivi" tai hautakivi jyrähtää.Anteeksi Ansan sukulaiset ei ole teitä tarkoitus loukata vaan typeriä toimittelijoita.
Parempi hirvi pakastimessa kun maantiellä
Pakastimesta tuli.........jäätävä kuitti! :)
Juuri poikinut eläin on aina vaarallinen, ei pitäisi mennä yllättämään. Lehmäkin voi käydä päälle, jos on juuri synnyttänyt.
Iltalehteä ja muuta valtamediaa ei kuitenkaan kiinnostanut, kun Itäkeskuksessa joukko pahoinpideltiin kantasuomalainen mamujen toimesta.