kokemuksia

kellään kokemuksia REMROM 30mm jA sepram 60mm YHTEIS KÄYTÖSTÄ olisi mielenkiintoista saada muilta käyttäjiltä kommentteja KIITOS etukäteen.
1255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaiketi Remeronia 30 mG ja Sepram 60mG?!
Itselläni käytössä Sepram 40 mg ja Remeron unettomuuteen annoksella 7,5 mg (nimenomaan matala annos auttaa paremmin unettomuuteen kuin korkea,joten jos tuo 30 mg on sinulla unettomuuteen se on liian korkea siihen ja antidepressiivinä Remeron ei ole kummonen lääke).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jauhot suussa kirjoitti:

kellään kokemuksia REMROM 30mm jA sepram 60mm YHTEIS KÄYTÖSTÄ olisi mielenkiintoista saada muilta käyttäjiltä kommentteja KIITOS etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu