Uuden hallituksen mielestä talous

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Olipa rasistia filmejä. Syyttömiä asiakkaita kohdellaan huonosti pelkän ihonvärin vuoksi. Eikö olekin hirveää.

Äänestä

Kuulemma etämaksulla on paidat maksettu.

Äänestä

Odotetaan työllisyysasteen nousua ja samalla tuodaan lisää työvoimaa reserviin. Kuulemma on työvoimapula...

Äänestä

Aivan höpö avaus. Miten tämä liittyy hallitukseen tai yleensäkään mihinkään?

Äänestä

Keksi edes jotain todellisempaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

saadaan näin nousuun.

https://www.youtube.com/watch?v=ptuC4EGhQMQ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu