Selvänä olen symppis

HUMALASSA HUIPPU JÄTKÄ!
4215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja humalassa säälin vaan itseäni

kippis........

Äänestä

miksi olla selvinpäin kun humalassa on vain hauskaa......

Äänestä
  • Kyllä selvänä on hyvä olla. Ei viina tuo kuin surua. Jos minä saisin miljoonan niin siitä riitäisi iloa ystäville pitkäksi aikaa myös sinulle.

    Äänestä

Selvänä on tylsää, humalassa paskannan housuun kun pieraisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zakarias kirjoitti:

HUMALASSA HUIPPU JÄTKÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu