Kannattaisi lukea nämä

Anonyymi

5

165

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joo, mutta kun kaikki ei osaa enklantia, laita suomeksi.

    • Anonyymi

      "Suomalainen on ruuskin ja ihmisen risteytys." - Martti Innanen, (1931 - 2014).

    • Anonyymi

      Suosittelen lämpimästi kaikille suomalaisille ja myös erityiseti muslimeille Ayaan Hirsi Alin kirjoja. Niistä saa todella hyvän näkymän ja perspektiivin islamiin ja sen käytännön harjoittamiseen, tai pikemminkin siihen, miten se näkyy heidän elämässään. Rohkea nainen joka joutuu käyttämään suorasanaisuutensa takia turvamiehiä suojanaan, koska suuri osa muslimeista ei kestä minkäänlaista kritiikkiä omaa uskontoaan ja kulttuureitaan kohtaan.

      • Anonyymi

        " suuri osa muslimeista ei kestä minkäänlaista kritiikkiä omaa uskontoaan ja kulttuureitaan kohtaan"

        Kritiikki käännetään rasismiksi ja islamofobiaksi ja lännen vihaksi isllamia ja muslimeita kohtaan, jotta saadaan huomio käännettyä itse asiasta pois.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        " suuri osa muslimeista ei kestä minkäänlaista kritiikkiä omaa uskontoaan ja kulttuureitaan kohtaan"

        Kritiikki käännetään rasismiksi ja islamofobiaksi ja lännen vihaksi isllamia ja muslimeita kohtaan, jotta saadaan huomio käännettyä itse asiasta pois.

        Musuilla on hirveä tarve tehdä itseään tärkeäksi ja islamia salonkikelpoiseksi. Kyseisten maiden tilanne ja käsittämätön pahuus puhuu puolestaan mistä on kyse.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      83
      1332
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      50
      959
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      368
      791
    4. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      142
      749
    5. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      55
      689
    6. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      121
      684
    7. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      648
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      625
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      612
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      594
    Aihe