Tämä kysymys on aika osoittaa Halla-aholle. Näyttää vahvasti siltä että tuo juippi on Washingtonin taskussa kuten Ahtisaarikin oli.
Halla-aho, oletko Pentagonin ja CIA:n palkkalistoilla?
Anonyymi
854
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Halla-aho on tyhjyyttään kumiseva tynnöri. Suomen suurin ongelma on veltto kantaväestö joka ei halua lisääntyä. Halla-aho hyvin kevyesti ohitti vaalitaistelussa tämän äärimmäisen tärkeän asian. Ratsastaa islam-pelolla eikä halua edes keskustella siitä että anglosiionistinen imperiumi tämän pakolaisuuden aikaasai Lähi-Idän ja Libyan politiikallaan.
Persunössöt tosin eivät näitä asioita käsitä koska ovat tyhmää sakkia.
Pikemminkin Halla-aho tekee töitä Venäjän hyväksi, joko tietäen tai sitten tyhmyyttään.
Halla-aho pyrkii lietsomaan vihaa ja eripuraa Suomessa ja Euroopassa, siis juuri sitä mitä Venäjä haluaa.
Totuuden puhujista ei pidetä hyvä veli Suomessa?
Olen sanonut kaikille punavihreille tilaisuuden tullessa että heidän on katsottava peiliin miettiessään syitä persujen nousulle. Persuille sanomani on selvä: miettikää missä määrin olette luoneet islamista itsellenne kummituksen ja unohtaneet sen todellisen hirviön joka on tuo 500 kiloa painava maailmaa terrorisoiva dollarigorilla.
Yleensä persuja syytetään itämielisyydestä. Vaihtelua tämäkin. Ei kai se ole niin väliä mistä syytetään kunhan syytetään. Ja mamukaravaani kulkee pankkiautomaatille.
Sitä käytetään miksä milloiseenkin agendaan sopii huomenna se voi olla jo kiina.
Alaryhmä persuista sukittaa Venäjää. Ookkona yhtenä joukossa?
Ai ne kaasuputkimiehet? eikus heikus nehän sdp väkeä jotka sitä venäjän putkea lobbaavat.