Unicef itkee Isis-lapsia ja vaatii heidän ” kotiin” päästämistä.
Tähän loppuu Unicef- joulukorttien ja muun krääsän ostaminen.
Unicef boikottiin
3
117
Vastaukset
- Anonyymi
Joulumieltä sinne sitten vaan.
Julmaa jättää viattomat lapset aavikkoleirille nälkiintymään ja sairastamaan.
Mutta joo - mikä nyt kenellekin on tärkeää elämässä.- Anonyymi
syyttäkööt vanhemmat itseään lastensa tilanteesta ei ole ollut pakko mennä rakentamaan kalifaattia.
boikotissa on kaikki eritoten yk joka yrittää puuttua itsenäisten valtioiden talouteen ja määritellä mitä maiden kuuluu tehdä.
- Anonyymi
Nyt persut ovat taas lapsia tappamassa. Olen ollut kauan jo sitä mieltä, että kun Halla-aho valittiin johtoon niin persu heittivät Soinin Raamatun ja pienen ihmisen katuojaan. Halla-ahoata tuli Messias ja Jeesus tuomittiin suvakiksi. Sallikaa lasten tulla tyköni kuulostaa persuista karmealta puheelta. Persut ovat nykyään pata mustaa pahuutta.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522145
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3361358Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941305- 1571198
- 681021
- 35958
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31909Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59878Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta26832Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46819