Mitä tykkäät Ed Sheeranin musiikista

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Älykäs automaattinen sensuuri vei kirjoituksen.. palautettu

Äänestä

Hyvä ääni miehellä,mutta noita keskinkertaisia laulunlurituksia on maailma täynnä - ei hetkauta.

Äänestä

Vähän ihmetyttää lipun ostaneiden määrä konserttiin.

Äänestä

ed on iskeny kultasuoneen ku lukee myynnistä ja omaisuudesta
mut jos minä.. en tuommoista sontaa pitkälle kuuntele..

kun itkee ja vinkuu jotain ja rämpyttää kitara, säälikansa avaa raha hanat..

1Äänestä
  • parempia taiteilijoita välilä nähny espan kadun varsilla, mut ne saa muutama kolikon lootaansa vaan ja siten palaavat kotiin käsiveikottamaan

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=223eI1x6PsQ
Live viime vuodelta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu