olisko siel eu hyvä jatkaa jollain

alaikäisiin sekaantumisen paheksumis PUHEELLA nyt tämän persujen joukkojen kärjen..

voi sanoa ainakin että itsell kokemusta ja 7 lehti projisoida sinne isolla taululle..

kaikki vajakkipersut sitten taputtaa kovaa.. huraa
2<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sinusta alaikäisiin kohdistuvalla ahdistelulla ei ole mitään haittaa?
realistiset argumentit loppuivat alkuunsa ja aloit arvostella muita ihmisiä kun vastustavat hyväksymääsi ahdistelua?

Äänestä

Raiskatut lapset ovat saaneet elinkautisen, raiskaajat jotain ehdollista.
On meillä kuulemma oikeusvaltio, mutta sitä johtaa demla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

alaikäisiin sekaantumisen paheksumis PUHEELLA nyt tämän persujen joukkojen kärjen..

voi sanoa ainakin että itsell kokemusta ja 7 lehti projisoida sinne isolla taululle..

kaikki vajakkipersut sitten taputtaa kovaa.. huraa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu