komia burnis

http://www.pro-touring.com/videos/realburn.wmv

siinä jeppe polttaa komeesti kumia.
Varoitus ei sovi viherpiiperöiden katsottavaksi.
4653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

varsin hyvä savunmuodostus kyky renkaissa. suihkusiko siin lopussa kipinät?

Äänestä

Oli kyllä mahtava Burnis tai sanooko ne japanilaiset tuota Driftingin jokskuks osa-alueeks? Tossa näin ohjelman japskiautoilla driftaillessa, muttei meno ja savu ollu kyllä mitään verrattuna tuohon!!!!!!!!

Äänestä

Oliko tuo jotain alempien selkärankaisten soidinmenoihin verrattavaa pörhistelyä vai mistä tuossa oli kyse? Saako tuolla tavalla kovastikin pimppiä tai rispektiä teillä päin?

Äänestä

Tais sytty änkkärin villat tuleen :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kateellinen kirjoitti:

http://www.pro-touring.com/videos/realburn.wmv

siinä jeppe polttaa komeesti kumia.
Varoitus ei sovi viherpiiperöiden katsottavaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu