Autopartscenter24.com

Anonyymi

Tiesikö kukaan sitä yritystä ja on tilannut varaosia heiltä?? Asiakaspalvelu on vain englanniksi ja saksaksi, mutta he vastaavat viesteihin nopeasti ja sain reilun tarjouksen vw-moottorista ja mietin tilaavani sen..

6

2907

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      samaa kyselen sain tarjouksen moottorista ja nyt haen tietoa onko ok toimittaja

    • Anonyymi

      Halusin vain sanoa, että tilasin vw-moottorin. Se saapui hyvin pakattuna ja asennutin sen jo. Moottori toimii hyvin. Kaikki oli kuten luvattu, joten voin suositella tätä yritystä.

      • Anonyymi

        Postikulujen säästämiseksi lähetämme teille muovisen moottorin näköisveistoksen. Ajaa saman asian kuin VW:n alkuperäinen moottori [ TSI jakopää tuusanpaskana ]


    • Anonyymi

      Laitoin kyselyn Maverick auton jakovaihteistosta Autopartscenter24:iin muutaman tunnin viivellä tuli tarjous kyseisestä osasta kuvan kera. Hinta oli todella edullinen, maksoin sen heti ja lähetin kuitin liikkeeseen. Kauppa pyörähti tästä käyntiin ja n. viikon päästä pihalleni tuotiin jakovaihteisto. Nyt laatikko on asennuttu autooni ja hyvin toimii, tosin osalla on myös myyjän myöntämä 2kk. takuu. Kaikki kaupan vaiheet hoidin suomeksi, vastaukset tulivat englanniksi, mutta kääntäjän kanssa sain asian hoidettua. Olen erittäin tyytyväinen saamaani palveluun ja uskallan suositella tätä firmaa myös muille.

    • Anonyymi

      Tilasin vaihdelaatikon vm 04 Skoda Superbiin. Toimitus oli ajallaan ja auto toimii nyt moitteettomasti. Myös hinta oli kilpailukykyinen.

    • Anonyymi

      Löysin Subaru Foresteriini toimivan vaihdelaatikon edullisesti. Takuuaikaa 2kk. Toimitusaika oli pari viikkoa (pahin korona-aika lie vähän viivyttänyt) ja vaihdelaatikko toimitettiin pyyntöni mukaisasti suoraan huoltokarjaamolle. Kaikki toimi niinkuin pitikin. Suosittelen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      120
      1767
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1578
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      48
      1099
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      43
      974
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      929
    6. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      856
    7. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      44
      812
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      780
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      778
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      37
      760
    Aihe