Ex- Leinon Pekan Vette???

Mersu W123

Sattuuko kukaan tietämään missäpäin Suomea tämä 80-luvun näyttelyvoittaja Corvette on tällä hetkellä ja millaisessa ulkoasussa? Sehän maalasi sen candy värin siitä pois ja sen jälkeen olen nähnyt siitä vain kuvia mustana joistakin ratakilpailuista. Onkohan siinä vielä sama tekniikka kuin ennen?

3

2309

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      on tallessa ja hyvissä voimissa jos kiinnostaa auton nyky tiedot soita 0400527441

    • Anonyymi

      Ei kai leinon pekka kuollut ole, pekan entisestä autosta lienee kyse. Olin pikkupoikana kova jenkkiautofani. V8 magazinessa oli esittely kyseisestä laitteesta. Oli se kovatasoinen esitys silloin ja miksei tänäänkin vielä. Muistaakseni omin voimin rakennettu suurimmaksi osin, kyllä arvostan ja hattua nostan.

      • Anonyymi

        Jospa se oli 18v sitten kuollut, muttei ole enää?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      152
      2470
    2. 79
      1056
    3. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      236
      987
    4. Mitä haluaisit kysyä

      kaivatultasi juuri nyt?
      Ikävä
      121
      966
    5. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      73
      803
    6. Olisitko valmis lähitulevaisuudessa

      Kohtaamaan minut mies?
      Ikävä
      75
      633
    7. Kissan kuolema

      https://youtube.com/shorts/lJznLVfBTxA?si=h-F1D4Arg4uGjGX- On tuo aivan uskomaton tapaus! Lähes 200 osanottoa ja surun
      Tuusniemi
      91
      573
    8. Haluatko J-mies jutella asiat selviksi vai jäädä palstalle haaveilemaan

      Kuten otsikko sanoo: Haluatko tavata ja jutella, jotta saadaan asioihin selvyys lopullisesti vai haluatko mieluummin haa
      Ikävä
      50
      546
    9. Miten on, luotathan siihen?

      Että vielä tehdään kiihkeästi sitä yhdessä... Tutulle naiselle.❤️‍🔥
      Ikävä
      38
      532
    10. Ei siitä mahdollisesta suhteesta

      saa kukaan tietää jos niin haluat❤️naiselle
      Ikävä
      36
      498
    Aihe