Munakunta Oy omistaa 15% virolaisesta

kanalasta jossa pahoinpidellään ja rääkätään kanoja...arvatkaa ostanko ko. firman munia? Miten selittelee Muanakunta asiaa? Lauseella: "emme tienneetkään" voi kauheaa? Jaloillaan voi äänestää.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä luit? Laita linkki.

Äänestä
  • Iltalehdessä tuo oli...

    Äänestä

Suosittelen nyt kaikille tätä munalaa ja laitan autoonkin mainosteippaukset.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kanalasta jossa pahoinpidellään ja rääkätään kanoja...arvatkaa ostanko ko. firman munia? Miten selittelee Muanakunta asiaa? Lauseella: "emme tienneetkään" voi kauheaa? Jaloillaan voi äänestää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu