Euroopan raiskaustilasto 2015

Anonyymi

10

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Itäeuroopassa hiljaista.

      • Anonyymi

        No, varmaan siksi, että yhteiskunta ei maksa tukia kuten Länsi-Euroopassa. Eli mamut muslimit ei sinne jää/mene. Törkeätä, painukoot helvettiin muslimimaahanmuuttajageelitukat, takaisin sinne, mistä ovat tulleet.


      • Anonyymi

        #Paleface.


    • Anonyymi

      Taas ruattalaaset on meitä edellä,t.arvopohja-antti.

    • Anonyymi

      Muslimit taas ykkösenä. Suvakki siiderivalaat kiittää,

    • Anonyymi

      Ruotsin osalta voi heti varmuudella sanoa, että siellä ei ole muslimien tekemistä raiskauksista rekisteröity kuin muutama prosentti. Tukholman poliisjohtaja sanoi v. 2016, että kaupungin kesäfestareilla joka päivä tuli satoja ilmoituksia muslimien tekemistä joukkoraiskauksista, joihin ei reagoitu mitenkään. Niitä ei tutkittu, eikä kirjattu mihinkään ylös. Näin siksi, että kun tietoja tapauksista ei ollut, ei noussut hälyä, eivät ruotsidemokraatit saaneet lisää kannatusta.

    • Anonyymi

      Suomessa tapahtuu hyvin paljon raiskauksia kantaväestössä, mutta niistä usein vaietaan ymmärrettävästi.

      • Islamilaisten keskuudessa on piiloon jääviä raiskauksia avioliitossa, kun koraani ei tunne sellaista käsitettä, kun taas Suomen rikoslaissa se on rangaistava teko.


      • Anonyymi

        Muslimien keskuudessa suomalaisia lapsia joukkoraiskaavat miesryhmät ovat suuria sankareita.

        Suomalaisten keskuudessa kun saadaan tietää jonkun suomalaisen käyttäneen lasta hyväkseen, hakataan tyyppi sairaalakuntoon., eikä kavereita enää ole.


    • Anonyymi

      Hupaisia nämä Kremlin tekemät tilastot.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      557
      1828
    2. Hotellille löytyi ostaja....

      Tämän päivän Kainuun Sanomissa oli uutinen, että pesänhoitajan mukaan Hotelli Kainuu myydään ensiviikolla. Hieno homma,
      Kuhmo
      18
      887
    3. Sinä. Just sinä.

      Palataan ajassa taaksepäin vuosi tai kaksi. Mitä tekisit toisin jos voisit?
      Ikävä
      84
      873
    4. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      101
      806
    5. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      50
      729
    6. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      2
      717
    7. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      63
      715
    8. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      68
      695
    9. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      74
      638
    10. Moi, olen Lampunhenki

      Kerro toivomuksesi🏺
      Ikävä
      65
      543
    Aihe