miksi on hiljaista?

mistä johtuu,että järvenpään keskustelusivut ovat kuin kuolleet? täällä on aina vaaan samat jutut etusivuilla, harvoin uusii keskustelu aiheita tulee.. miksi näin?
1554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ehkä Järvenpääläisillä on muutakin tekemistä näin kauniina kevät aikana, kuin istua netin haavemaailmassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en jaksa.. kirjoitti:

mistä johtuu,että järvenpään keskustelusivut ovat kuin kuolleet? täällä on aina vaaan samat jutut etusivuilla, harvoin uusii keskustelu aiheita tulee.. miksi näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu