Että muslimeihin kohdistuvan terrori-iskun jälkeen islamistit marssisivat kadulla haukkuen omiaan, eli uhrien muistajia natseiksi ja rasisteiksi?
Niin hölmöjä ja isänmaalle haitallisia nuo vihervasemmistolaiset pummit ovat!
Niin hölmöjä ja isänmaalle haitallisia nuo vihervasemmistolaiset pummit ovat!
Vastaukset 9
Vanhimmat
Onko YLE jo uutisoinut koko illan.
Mätä-TV teki raportin Kukkavirta 188 -tapahtuman vastamielenosoituksesta ja väitti, että tuo kansallismielisten liitouman järjestämä muistotilaisuus oli mielenosoitus, jonka nimi on "Eläköön vastarinta!"
Täysin käsittämätön ilmiö, mutta todistaa vain jatkuvan hiljaisen mädätyksen edenneen jo lähes kuolion asteelle!
Onneksi on vielä kansallismielisiä. Perussuomalaiset on vielä suurin puolue ja lisää kannatustaan koko ajan.
Marssijat olivat natseja omasta mielestäänkin.
Mikä siinä persuja itkettää?
Vastaa aloituksen kysymykseen!
Mikä siinä tämän maan islamisoitumisessa niin kovasti viehättää, että terroristejakin pitää juhlia?
Sillä niinhän te teitte! Ette vähääkään muistaneet uhreja!
Suomen kansalla ei ole loputtomiin aikaa sisvusta seurata kun sen lapsia joukkoraiskataan ja Islam valtaa maata. Mitä nopeammat ja tehokkaammat vastatoimet, sitä suuremmat ovat mahdollisuudet pelastaa omat jälkeläisemme lopulliselta kansanmurhalta. Jokainen odotettu päivä tietää suomalaisuhrien määrän tuplaantumista tulevaisuuden päivinä.
Ei tule ikävä.
Ketä ?